Gearbest Hazine avına katılın! Kazançlı Çıkın!

GearBest ‘de büyük hazine avı satışları geldi. En iyi fırsatlar için uzun aramalarınız sona erecek.  İndirimleri sevenler için, tam zamanı. Devam eden ilk aşama ile  daha yakından bakacalım ve tüm bu indirimlerin en iyi şekilde nasıl elde edildiğini göstereceğiz.

GearBest’in büyük Hazine Avı Satışı çok iyi ve gerçekten indirim yapıldı. İlk aşama, 29 Ağustos’tan 2 Eylül 2018’e kadar devam ediyor . İndirim bolluğuyla dolu 5 gün. Böylesine şaşırtıcı sayıda etkinlik ve tanıtım ile kafa karıştırıcı görünebilir. Sakin ol, bir haritaya ihtiyacın olmayacak çünkü bu rehber sana yol gösterecek, yani hiçbir şeyi kaçırmayacaksın.

Özel Oyun Uygulaması (29 Ağustos – 10 Eylül)

Bu oyun ile DJI RC Drone ve güçlü donanımlı Xiaomi Mi Pad 4 ve ÜCRETSİZ hediyeler kazanmak için tam zamanı! Oyuna hemen girin. Kazanmak için elini çabuk tutmalısın.

Devasa boyutlu fırsatlar

En popüler ürünlerimizden bazılarına yüzlerce dolar kazanç elde edin. Özel olarak seçilen ürünlerle, en son teknolojiden indirimler kazanmanın harika bir yoluna doğru ilerleyin. İnanılmaz bir indirim hazinesi sunan heyecan verici aktiviteler keşfedin.

Sınırlı satış

Xiaomi, Huawei ve OnePlus da dahil olmak üzere büyük markalara göz atın. Ancak hızlı olun: her fırsatta sınırlı stoğu belirten bir geri sayım sayacı vardır, bu yüzden eliniz çabuk tutun ve önce istediğiniz fırsatı yakalayın.

Üçlü kazanç kombinasyonları

Eski bir favori kazanç sistemi. Para biriktirmek için kolay ve hızlı bir yol, sizin için mağazada neye sahip olmak istersiniz. Süper kazançlı fırsatlarımızla daha az alışveriş yapın. 3 harika ürün için sadece 9,99$, 29,99$ veya 99,99$ ödeyin.

Gizemli hazine torbaları

Hazine torbalarının farklı fiyatlarda sunulmasıyla, bunlar pazarlık elde etmenin en havalı yollarından biridir. Sadece 0,99 dolardan başlayan popüler şanslı torbalar ile şanslı olun. Ve unutmayın, çantaların içeriği her zaman ödediğiniz fiyattan daha yüksektir!

Mobil uygulamaya özel indirimler

Mobil alışverişten hoşlananlar için, yalnızca uygulamaya özel indirimler var. En popüler kategorilerimizde% 70’e varan kazançlar elde edin.

Daha fazla fırsatları keşfedin

İndirimli Satışlarımız o kadar büyük ki yer çekimine meydan okuyor! Favori teklifleriniz için alışveriş yapmayı daha da kolaylaştırmak için, herkese göre en iyilerini sunuyoruz. Markaların süper satışları, özel SKU indirimleri ve satış tutkunları ile mümkün olan en iyi fiyatı almak her zamankinden daha kolay.

Tasarruf edeceğinizden emin olun

Acele edin! 3 hafta süren yoğun indirimler, en iyi kuponlarla mükemmel anlaşmayı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İhtiyacınız olan fiyatlarla en son teknolojiyi edinin. Hazine Avı promosyonumuzda indirim avcıları gibi alışveriş yapın, kazançlı çıkın.


Author: Harun

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir