LG G4 Pro iddialı geliyor!

lg-g41

LG’nin Phablet modeli LG G4 Pro hakkında bilgiler geldi. LG G4 Pro; Snapdragon 820, 4 GB RAM ve 27 Megapiksel kamera gibi üst düzey özelliklere sahip olacak.2015 yılı amiral gemisi savaşları bitti derken LG’nin LG G4 modelinden sonra yeni Phablet modeli ile piyasaya giriş yapacağı iddiaları ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre LG G4 Pro ismini alacak olan bu model, Phablet segmentinin en güçlü cihazı olacak.

LG G4 Pro üst düzey bir donanıma sahip olacak. Samsung’un Galaxy Note 5 modelini yakın zamanda tanıtma ihtimali olduğu için LG’nin G4 Pro ile bir hamle yapacağı söyleniyor.

LG G4 Pro Özellikleri Ne Olacak?

Sızıntılara göre LG G4 Pro; ısınma sorunundan arınmış Snapdragon 820 yonga setine, 4 GB RAM’e, 27 Megapiksel arka ve 8 Megapiksel ön kameraya, 5.8 inç büyüklüğünde 1440×2560 çözünürlüklü ekrana ve 32/64 GB depolama birimine sahip olacak.

LG G4 Pro Ne Zaman Gelecek?

Çin’in Twitter’ı olarak nitelendirilen Weibo’da ortaya atılan iddialar; LG G4 Pro modelinin Ekim ayı içerisinde Galaxy Note 5 ile aynı zaman diliminde tanıtılacağı yönünde. Tamamen metal kasa ile gelmesi beklenen LG G4 Pro bakalım Phablet piyasasının lideri olabilecek mi?

Author: Harun

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir