Samsung’tan silindir PC: Pulse!

wp-1476448759978.jpeg

Samsung, ArtPC Pulse adlı yeni masaüstü bilgisayar serisi sonunda tamamen ortaya çıktı. İşte yepyeni masaüstü serisinin özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatları.

pulsepc021

Samsung da Apple’ın yolundan gidiyor ve silindir biçimli, Apple’ın “çöp kutusu” tasarımına sahip Pro bilgisayarlarıyla raflara hazırlanıyor. Art PC Pulse adıyla sunulacak olan bilgisayarların teknik kadroları ortaya çıktı. Buna göre Samsung Art PC Pulse, iki farklı model olarak raflarda yer alacak.

Intel Core i5 Skylake CPU sahibi olan Art PC Pulse, 2.7 GHz frekansında çalışacak. Ayrıca 8 GB RAM ve 256 GB NVMe SSD depolama alanının sahibi olacak olan Art PC Pulse, 2 GB bellek kapasitesinde RX 460’ı da grafik hanesinde taşıyacak.

samsung-artpc-pulse_0

Art PC Pulse’un bir diğer modeli ise Intel Core i7 sahibi olacak ve 3.4 GHz frekansında çalışacak. Bu sistemde 16 GB RAM görecekken, ayrıca yine 256 GB SSD ve RX 460 grafik birimi hazır olacak. Yine bu modelde ek olarak 1 TB sabit disk de göreceğiz.

Art PC Pulse’un Core i5’li modeli 1.200 Dolar fiyatıyla etiketlenirken, Core i7’li Samsung Art PC Pulse ise 1.600 Dolar fiyata sahip.

 

Author: Harun

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir