Xiaomi’den Yepyeni Bir Seri : Civi

Xiaomi, 27 Eylül’de bir etkinlik düzenleyeceğini ve bu etkinlik kapsamında Civi olarak isimlendirdiği yeni akıllı telefon serisini duyuracağını açıkladı.

Ancak Xiaomi cephesi fazla dayanamamış olmalı ki, Civi serisi akıllı telefonları için bir tanıtım videosu yayınladı. Bu tanıtım videosunda yaklaşmakta olan telefonunu açıkça gösteren şirket, Civi’nin özellikle de tasarıma odaklanacağını gözler önüne sermiş oldu. Zira tanıtım videosu, Civi serisindeki ilk akıllı telefonun tasarımıyla adeta mest edeceğini ortaya koyuyor.

Xiaomi’nin Civi serisi için hazırladığı tanıtım videosu, yaklaşan telefonun üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca telefonun kısmen kavisli ekranı da tanıtım videosunda kendisini gösteriyor. Metal bir çerçevesi bulunan telefonun arka kapağı sahip olduğu tasarım ile oldukça dikkat çekiyor. Açık konuşmak gerekirse cihazın genel tasarımı, buram buram premium havası veriyor.

Xiaomi’nin Civi serisinde nasıl bir donanım özelliği tercih edeceği henüz bilinmiyor. Ancak daha önce ortaya çıkan bilgiler, bu akıllı telefon serisinin orta segmentin üst kısımlarına yerleşebileceğini düşündürüyor. 27 Eylül’de düzenlenecek etkinlik, Xiaomi’nin Civi ile neler sunacağını anlamamıza yardımcı olacak.

Author: Harun

Share This Post On